Vitajte na našich stránkach.                                            

Aktualizované 11.7.2014


  Naša spoločnosť sa už od r.1998 venuje montáži LPG zariadení do osobných motorových vozidiel. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis.Montujeme a servisujeme všetky na Slovensku podporované značky plynových zariadení.

  Hlavným cieľom našich aktivít je spokojný zákazník a tomu prispôsobujeme všetky etapy realizácie od počiatočnej komunikácie až po odovzdanie vozidla vrátane potrebnej dokumentácie k zápisu LPG do technického preukazu vozidla.

  V prípade záujmu o prestavbu sa na nás môžete s dôverou obrátiť, sme pripravení zodpovedať všetky otázky nielen o LPG.
Ak uvažujete o znížení nákladov na PHM stačí, ak nám pošlete na našu mailovú adresu brc@brc.sk popis Vášho vozidla a my Vám v čo najkratšom čase vypracujeme ponuku, ktorá Vám pomôže zorientovať sa na trhu.
Do popisu potrebujeme poznať značku a obchodný názov vozidla, identifikačné číslo motora (13-ty riadok veľkého technického preukazu) a výkon motora v kW. Len toľko stačí, aby ste sa dozvedeli o možnostiach prestavby toho Vášho "tátoša" na LPG.

Nakoniec zistíte, že toto rozhodnutie ste mali urobiť už skôr a mohli ste si dopriať krajšiu dovolenku, urobiť opravu/úpravu Vášho bývania či iné, finančne náročnejšie projekty.

Garantujeme bezpečnosť a spoľahlivosť. V tej chvíli náš vzťah nekončí, ale vlastne iba začína...